Fasády

Fasádní systémy nejsou jen estetickou záležitostí, ale hlavně plní funkci tepelně izolační a ochrannou. Vnější stavba je tak chráněna proti povětrnostním vlivům, jako jsou srážky, silný vítr, mráz, velké teplo atd. Vhodným výběrem fasády můžete znatelně snížit náklady na vytápění v zimě, a zároveň zamezíte nadměrnému přehřívání stavby v horkém létě. Současně je ale také důležité, aby fasáda byla prodyšná a stavba mohl tzv. dýchat. Tím je eliminováno riziko vzniku nebezpečných plísní a hub, které nejen zkracují životnost stavby, ale také mají negativní vliv na naše zdraví.

Aby fasáda plnila všechny tyto požadavky, je třeba vybírat pouze kvalitní a prověřené materiály. Kromě fasádních systémů KNAUF dodáváme také fasády JUB, WEBER nebo BAUMIT. Ty se kromě výše uvedených výhod vyznačují také rychlou a jednoduchou aplikací a jsou cenově dostupné.

Fasádní systémy KNAUF

Fasády KNAUF poskytují dokonalou ochranu stavby, úsporu nákladů na energie i estetický zážitek. Přináší řešení fasády pro objekty libovolých rozměrů, materiálů i náročnosti podmínek. Kromě samotných fasádních systémů vám zajistíme jakoukoli povrchovou úpravu v široké škále barevných odstínů.

Ať už potřebujete fasádu vašeho nového rodinného domu, přemýšlíte o rekonstrukci nebo modernizaci stavby, s námi dodávanými výrobky prvotřídní kvality si můžete být jisti, že děláte maximum pro dlouhou životnost stavby a optimální podmínky pro bydlení.

KNAUF        logo_knauf

JUB           logo_jub

WEBER      logo_weber

BAUMIT    logo_baumit

 

fasady1          fasady2

 

fasady3

Kontakt

Adresa:
Zdeňek Kozák s.r.o.
Bělovská 391
Náchod
547 01

Telefon:
p. Bernard
+ 420 602 158 369

p. Kozák
+ 420 724 127 237

Fax:
+ 420 491 427 767

E-mail:
bernard.knauf@seznam.cz

Provozní doba:
po - čt:  7:00 - 16:00
pá: 7:00 - 18:00 (v zimě do 16h)
so - ne: zavřeno

map

Kompletní materiály KNAUF
Stavebniny - prodej, montáž

knauf_titl1knauf_titl2knauf_titl3