Sádrokartony

Sádrokartony jsou základní součástí interiérových konstrukcí a jsou oblíbené pro svou nízkou hmotnost a cenu, jednoduchou montáž „za sucha" i variabilitu použití. Díky sádrokartonům můžete měnit interiér bytu, domu, kanceláří nebo třeba skladových prostor přesně podle toho, jak vám bude nejlépe vyhovovat. Nebude zatěžovat konstrukci stavby a naopak vylepší její vlastnosti. A z daleka nejde jen o montáž sádrokartonových příček. Tento materiál lze využít také na snížení stropů, obklady stěn i podlahy. Sádrokarton je také ideálním materiálem regulujícím vlhkost v místnostech a má i zvukově izolační schopnosti.

Naše společnost se zabývá prodejem, dodávkou a montáží kvalitních sádrokartonových systémů od renomovaných výrobců. Nabízíme vám kompletní portfolio sádrokartonových výrobků KNAUF, a to i s možností dodávky na místo určení a montáže dle individuální domluvy. Najdete u nás:

Sádrokartonové desky

V naší nabídce najdete sádrokartonové desky Green, Red, White, Red Green, Aquapanel, Vidiwall, Diamant, Massivbauplatte, Safeboard, Fireboard a SOLO, a děrované desky Cleaneo.

Sádrokartonové stěny

Interiérové stěny ze sádrokartonu splňují veškeré požadavky na mechanickou odolnost, tepelně a zvukově izolační vlastnosti, statiku i životnost. Jsou ideálním řešením oddělení prostoru, které může být využito například i pro schvování vedení instalací. Dodáme vám sádrokartonové příčky, předsazené stěny i šachtové stěny včetně suché omítky a opláštění sádrokartonové stěny.

Sádrokartonové stropy – podhledy

Sádrokartonové podhledy se montují pod nosné konstrukce stropů jak z důvodů estetických, tak i kvůli zlepšení tepelně a zvukově izolačních vlastností, zakrytí vzduchotechniky, snížení výšky místnosti atd. Sádrokartonový strop je vhodnou variantou i pro svou nízkou hmotnost a velmi jednoduchou montáž.

Sádrokartonové podlahy

Suché sádrokartonové podlahy jsou ideálním řešením pro jednoduchou, čistou, levnou a efektivní pokládku. Na sádrokartonovou podlahu lze položit jakoukoli podlahovou krytinu.

 

deskyknauf1          deskyknauf2

deskyknauf3

Kontakt

Adresa:
Zdeňek Kozák s.r.o.
Bělovská 391
Náchod
547 01

Telefon:
p. Bernard
+ 420 602 158 369

p. Kozák
+ 420 724 127 237

Fax:
+ 420 491 427 767

E-mail:
bernard.knauf@seznam.cz

Provozní doba:
po - čt:  7:00 - 16:00
pá: 7:00 - 18:00 (v zimě do 16h)
so - ne: zavřeno

map

Kompletní materiály KNAUF
Stavebniny - prodej, montáž

knauf_titl1knauf_titl2knauf_titl3